img

 

. Informacja o Firmie.

      Przedsiębiorstwo wielobranżowe Sowiro to zakład produkcyjny, zajmujący się projektowaniem, produkcja oraz montażem mebli i zespołów meblowych.Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu wnętrz. Z naszych usług korzystają instytucje państwowe, hotele, banki, kina, teatry, obiekty sportowe, domy pomocy społecznej, obiekty służby zdrowia, placówki kulturalne, szkoły, internaty, sklepy meblowe, a także firmy prywatne i państwowe.
      Wszystkie obiekty i pomieszczenia są dokładnie mierzone i po uzyskaniu informacji o ich dokładnym przeznaczeniu dokonujemy komputerowej aranżacji wnętrz. Aranżacja jest trójwymiarowa i zawiera w sobie dokładne rozmieszczenie mebli w pomieszczeniu, jak również efekt końcowy całości prac. Na miejscu służymy doradztwem odnośnie wymiarów mebli itp., tak aby maksymalnie wykorzystać dane pomieszczenie. Wszystkie prace i meble zostaną wykonane na indywidualne życzenie.
Powyższe usługi są bezpłatne.
      Oferujemy szeroką gamę kolorystyki mebli, które mogą być wykonane litego drewna lub z płyty wiórowej, której krawędzie oklejone są listwą PCV, MDF. Posiadamy w ofercie gamę mebli metalowych (regały, szafy, biurka), mebli specjalistycznych, zestawów widowiskowo-konferencyjnych.
      Sowiro to również hurtowa i detaliczna sprzedaż krzeseł, których oferta wraz z zdjęciami znajduje sie na naszej stronie.
      Bliższe informacje można uzyskać w placówce naszego biura przy ulicy Wojska Polskiego 15 w Koninie bądz telefonicznie (63) 245-67-22 a także drogą mail'ową

wstecz.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sowiro

Created by Marcin Maciejewski